قصر فرهاد
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: فیض اله پیری - ۱۳۸٥/٥/۱۸

                                برترین خبرنگار مطبوعاتی کردستان شدم!

این بار دیگه برترین خبرنگار مطبوعات محلی استان کردستان شدم و می خواهم کلی از خودم خبر بنویسیم..بالاخره چهار دیواری و اختیاری! آیین تجلیل ازخبر نگاران استان کردستا ن با یک روز تاخیر(در 18 مرداد) با حضوراسماعیل نجار  استاندار کردستان وکم لطفی قریب به اتفاق اکثر مدیران این استان که به خود اجازه حضور در این مراسم را  نداده بودند برگزار شد و باز از بخت خوش روزگارکج ما راست

شدو به عنوان برترین خبرنگار مطبوعات استان انتخاب شدیم.آفرین به خودم!تبریک

Image hosted by allyoucanupload.com

در این مراسم که درجوی کاملا خبرنگارانه برگزارشد استاندار کلی سخنرانی کردواز منعکس نشدن خدمات دولت ومقاومت حزب الله  لبنان درمطبوعات کردستان گله مندبود .البته استاندارشکمی از عزا درآوردوتا  دلت بخواهد  به صورت غیر مستقیم ازسیروان ونوشته های من انتقادکرد. خلاصه به نظرم اگر انتخاب برترین خبرنگار دست ایشان بود حتما از اول آخر می شدم! .هر چه او سیروان را غیر مستقیم مورد اشاره قرارمی داد من و مسعود احمدی  خبر نگار ایرنا خنده مان بیشتر می شد!.دست آخر استاندار فهمید وبا خنده  گفت:دوستان دارند می خندند.نمی دانم از درست یا نادرستی سخنان من است؟!این را هم گفت که ما با بخش فارسی سیروان چالش داریم!.می خواستم برم توضیح بدهم. دستمو گرفتند اجازه ندادند.هرچه گفتم ولم کنید...!!!استاندار البته قول داد مشکل مسکن خبرنگاران را حل کند ولی به راستی باورش سخته!    

 خلاصه برترین خبرنگار شدیم و از این بابت به خودم تبریک می گم.آفرین.چه از خود راضی!          نزدیک به 53 خبرنگار و فعال مطبوعاتی در کردستا ن نیز به همراه استاد و همکار عزیزم شیروان یاری خبرنگار تواناو کنجکاو در حوزه اجتماعی که گزارشهای او خیلی ها را عصبانی کرده و ناصر حسنی دیگر همکارمادر بخش کردی سیروان  مورد تقدیر قرارگرفتند.البته این واقعیت را نباید فراموش کرد که متاسفانه به علت تعریف نشدن جایگاه حرفه ا ی خبرنگاران در ایران در این گونه  مراسمات به جنبه مالی هدایا بیشتر توجه می شود و متاسفانه جایزه ما هم با دیگر خبر نگاران به لحاظ مالی تفاوت نداشت!از این بابت واقعا افسوس!!.

روزگار خدا را می بینی؟ امروز هم استراحت نداشتیم وگزارش نوشتیم.البته هم خبرنگاری کردیم هم خبر نگاری بردیم!.باز هم آفرین به خودم برای این جایزه.

Image hosted by allyoucanupload.com

از طرف مردم حتی آنهایی که دوستم ندارند دعا می کنم برای موفقیت بیشتر خودم!!

این جایزه را تقدیم می کنم به استادان عزیزم جناب آقای دکتر محمد سلطانی فر,خانم دکتر شهناز هاشمی,مرحومان  دکتر ابو ترابی ,سلیمان کیانی و...

به خاطر عکسها  ازفرزاد نویدی عکاس باشی جوان اما زیرک ایرنا (عکس اول ) و حمید جوادیان خبرنگار کیهان (عکس دوم)سپاسگزارم  

لینکهای مرتبط 

http://pukmedia.com/farsinews/13-8/news6.html

 http://sirwannews.com/Default.aspx?TabId=58&nid=4708                                          

فیض اله پیری
ایمیل: feizollahpiri@gmail.com فیس بوک: facebook.com/feizollahpiri
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :